Stawiamy na Łapy | Non-profit organization

Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom Stawiamy na Łapy

Poland, Kraków

Jesteśmy grupą osób, które z miłości do kotów i chęci pomagania, znalazły się w jednym miejscu. Do końca 2013 roku pomagaliśmy jako wolontariusze fundacji Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie oddział Kraków.
1 stycznia 2014 powołana została Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom Stawiamy na Łapy, w ramach której chcemy działać na rzecz krakowskich bezdomnych zwierząt.

Co robimy?
Ze względu na to, że nie prowadzimy schroniska z pomieszczeniami odpowiednimi dla psów, nasza działalność jest skierowana głównie na pomaganie kotom, natomiast w sprawach psich przeprowadzamy interwencje, staramy się pomagać i doradzać, przekazywać potrzebującym karmę, koce, posłania.
W ramach naszej działalności poszukujemy domów dla bezdomnych kotów z Krakowa i okolic, zajmujemy się sterylizacją i leczeniem kotów wolnożyjących, opieką nad kotami – ofiarami wypadków i ludzkiej bezmyślności oraz działaniami edukacyjnymi w zakresie mądrej opieki nad zwierzętami.
Fundacja wspiera także kilka domów tymczasowych oraz karmicieli kotów wolnożyjących i bezdomnych, przekazując im karmę dla podopiecznych oraz pomagając w wyłapywaniu zwierząt na leczenie i sterylizację, a w przypadku kotów „rokujących” także w poszukiwaniu dla nich nowych domów.

Registration number
0000491968
Categories
Animal Welfare

Address

Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom Stawiamy na Łapy
al. Słowackiego 17a/9
Kraków, 31-159

Bank account data

Bank name
Volkswagen Bank
IBAN bank account number
79 2130 0004 2001 0651 3691 0001
Bank swift code
INGBPLPW,